Všechno pro nejmenší

27.03.2013 12:33

 

Milí rodiče,

moc nás těší Vaše přízeň a práce s Vašimi dětmi. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a věříme, že pozorujete pokroky, které děláme. V červenci 2009 jsme začínali v místnosti o velikosti 24m² s pár pomůckami. Dnes máme k dispozici dvě pomůckami nadstandardně vybavené třídy s kuchyňským koutem a zahradu s prolézačkou. Na webové stránky umisťujeme aktuality, každý týden nabízíme dětem několik nových aktivit, ať již v rámci dopoledního nebo odpoledního programu a pořádáme setkání a workshopy pro rodiče. Máte možnost kdykoli s námi konzultovat pokrok svých dětí a dostáváte fotografie jejich činností.

V souladu s naší vizí a vzhledem ke zvýšenému zájmu o docházku do Montessori Kampusu bychom rádi udělali další krok ke zlepšení našich služeb pro Vás a Vaše děti. Rozhodli jsme se koupit pozemek a ideálně do září tohoto roku vystavět školku pro 20 dětí a jesle pro 10 dětí z mobilních buněk. Takové školky jsou po celé České Republice, nejblíže k nám ve Dřítni nebo přístavba školky J.V. Štěcha v Českých Budějovicích, a splňují veškeré hygienické a bezpečnostní požadavky státu.

Do tohoto projektu se pouštíme díky Vašemu zájmu o Montessori a věříme, že nám zachováte přízeň a že si ho můžeme dovolit. Pokud byste jakýmkoli způsobem chtěli pomoci, budeme nesmírně rádi.

V současné chvíli hledáme vhodný pozemek o velikosti 900m², na kterém bychom mohli objekt postavit, a firmu, která nám udělá nejlepší nabídku. V případě zájmu o to, jak naše nové prostory mohou vypadat, se můžete podívat na webové stránky www.touax.cz, www.mobile-point.cz, www.zrup.cz a další.

Znamená to tedy, že pokud se vše podaří dle našich plánů, budeme mít od září jinou adresu a krásné nové prostory pro děti. Pokud byste se nás na toto téma chtěli na něco zeptat nebo nás podpořit, kdykoli se na nás obraťte.

Za Montessori Kampus Kristýna Beránková a Petr Turek

 

 

 

Zpět

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Montessori Kampus
Kristýna a Petr Turkovi
Na Sádkách 40 (MŠ)
Husova 17 (ZŠ)
České Budějovice

+420 777 296 380

© 2009 Montessori Kampus