Cena ve školním roce 2019 / 2020

 

"Mozek dítěte do tří let funguje na jiných vlnových délkách než u dospělých. Jeho smysly jsou mnohem ostřejší než naše. Dítě přijímá celý svět plnými doušky a nerozděluje na dobré a špatné. Proto je naše odpovědnost vybrat mu takové prostředí a vlivy, které mu pomohou nastavit přínosné životní programy. Úroveň dětského vnímání je totiž stejná, jako když se dospělý nachází v hypnóze. Programovací síla tohoto věku je tak ohromná, že ji vůbec nedokážeme docenit. A co si dítě ze svého prostředí do mozku vloží, to tam zůstane po celý život.

Proto nelituji peněz, které investuji do péče o svoje dítě. Pokud chci/potřebuji pracovat, dám raději hodně peněz za skvělé jesličky a školku a budu se dívat na rozvíjející se a spokojené dítě, než sledovat neproduktivní chování a myšlení u svého dítěte v pozdějším věku a utrácet za psychologa, aby napravil, co se ještě dá.

Nepodceňujme citlivé období do tří, resp. do šesti let věku dítěte, zážitky z něj ho ovlivní na celý zbytek života!"

 

 

Ve třídě je maximálně 12 dětí, s nimiž pracuje jedna učitelka a jedna asistentka. 

Cena pro polodenní a celodenní péči zahrnuje péči dvou dospělých, veškeré didaktické a tvůrčí pomůcky, rodinný program, tři setkání pro rodiče a dvě individuální schůzky pro rodiče k vývoji jejich dítěte.

Cena: 6 700 Kč / měsíc. Usilujeme o získání dotací, aby cena mohla být snížena. 

Snažíme se držet dostupné ceny, i když tržní cena se pohybuje kolem 10 000 Kč za měsíc. 

Cena nezahrnuje náklady na stravné. Stravu dováží Impala. Cena stravného za celý den je 45 Kč / oběd + 10 Kč / svačina. 

 

Způsob platby

Po podepsání smlouvy se hradí nevratný rezervační poplatek ve výši platby za docházku na jeden měsíc. Dále se platí čtvrtletně (platba za červenec a srpen může být snížena na základě snížené docházky během těchto měsíců). 

 

V případě nepřítomnosti

Poplatek během školního roku se hradí v plné výši i v případě nemoci či jiné nepřítomnosti. Poplatek kvůli fixním nákladům nesnižujeme, nevracíme ani nepřevádíme.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Montessori Kampus
Husova 17
České Budějovice

+420 777 296 380

© 2009 Montessori Kampus