Cena

 

Ve třídě je maximálně 24 dětí s jedním učitelem a jednou asistentkou.

Během mnoha let praxe jsme si vyzkoušeli, jaké to je, když děti do školky mohly docházet i pouze na jeden, dva nebo tři dny v týdnu. Mnohaleté zkušenosti nám jasně ukázaly, že děti jsou spokojenější, vyrovnanější a naučí se toho mnohem více, pokud se jim kamarádi během týdne nemění. Kolektiv je pro děti totiž přehledný a školku berou za svou, nejsou v ní jen na návštěvě. 

Od září 2015 přijímáme děti minimálně na pět dopolední v týdnu. 

 

Cena za měsíc ve školním roce 2017/2018  
5 dopolední (7.30-13.00) 6 500 Kč
5 celých dní  (7.30-16.00) 7 500 Kč
Červenec + srpen
se speciálním programem
10 000 Kč
za oba měsíce dohromady

 

Cena zahrnuje veškeré pomůcky, rodinný program, tři setkání pro rodiče, dvě individuální rodičovské schůzky.

Dětem do třetích narozenin s trvalým bydlištěm na území Českých Budějovic zprostředkováváme dotaci na školkovné ve výši 1000 Kč měsíčně od magistrátu města České Budějovice. Dotace jsou závislé na rozhodnutí magistrátu, jejich náhradu nelze nárokovat vůči školce.

Pokud do MŠ Montessori Kampus chodí současně více sourozenců, jsou ceny následující: nejstarší sourozenec platí 100% školkovného, druhý sourozenec 90% školkovného, třetí sourozenec 80% školkovného atd. 

Cena nezahrnuje náklady na výlety a stravné. Stravu dováží zdravá jídelna Impala.

Oběd 50 Kč, dopolední svačina 20 Kč, odpolední svačina 20 Kč.

 

Způsob platby

Po podepsání smlouvy se hradí nevratný rezervační poplatek ve výši platby za docházku na jeden měsíc. Poplatek bude odečten od první platby školkovného za období září až prosinec. Dále se platí na období leden až březen, duben až červen, červenec až srpen (platba za červenec a srpen může být snížena na základě snížené docházky během těchto měsíců). 

 

V případě nepřítomnosti

Poplatek během školního roku se hradí v plné výši i v případě nemoci či jiné nepřítomnosti. Poplatek kvůli fixním nákladům nesnižujeme, nevracíme ani nepřevádíme.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Montessori Kampus
Kristýna a Petr Turkovi
Husova 17
České Budějovice

+420 777 296 380

© 2009 Montessori Kampus