Léto v Kampusu

 
 
 

Skřítci v lese

8.-12. července 2019
 

Les je tajemná říše plná obdivuhodných bytostí! Prohlédneme její bohatství a odhalíme tajemství, které skrývá. Naplníme tělo čerstvým vzduchem a mysl klidem! Staneme se poutníky, kteří si užijí každou chvilku pod širým nebem. Budeme tvořit mandaly z přírodnin, uděláme si lesní žvýkačku, naučíme se rozeznávat zvuky ptáků a rostlinky i stromy na naší cestě. Oceníme vše živé i neživé, co nás obklopuje! 

 

Kutil a keramička

15.-19. července 2019
 

Mysl, srdce a ruce jsou dary přírody člověku. Přeneseme to krásné z naší mysli do skutečnosti pomocí rukou, hlíny a nástrojů. Budeme návrháři, tvůrci a řemeslníci. Praktické dovednosti se vždy hodí! Potvrdí nám to i interaktivní návštěva muzea a Sladovny v Písku! Za horkého počasí se půjdeme schladit k vodě.

 

Kavárna ňami ňam

22.-26. července 2019

Láska prochází žaludkem, to zná každý člověk. Naučíme se pár receptů a zveme rodiče na následující menu

  • lahodné italské tiramisu,
  • ovocný německý tvarožník s přelivem,
  • flambované creme bruléé s ozdobou,
  • lívanečky s borůvkovou marmeládou,
  • domácí kváskový chléb s vlastní pomazánkou

Podíváme se na trh a pojedeme na výlet do Netěchovic, kde se dozvíme, jak se dříve dělal chleba a také si pohladíme a pochováme zvířátka z farmy. Za horkého počasí se půjdeme schladit k vodě.

 

Fashion week

29. červenec – 2. srpna 2019

Za asistence profesionální krejčové si ušijeme stylové převleky dle vlastních představ! Kdo bude chtít, může se účastnit závěrečné módní přehlídky. Horké počasí využijeme k pobytu u vody.

 

V hlavní roli voda

5. - 9. srpna 2019

Léto je prostě stvořené ke hrám s vodou a u vody! Vyrazíme na koupání, na zvířátka a rostliny k Vrbenským rybníkům, budeme experimentovat se skupenstvími vody, povíme si o koloběhu v přírodě, postavíme akvadukty a budeme prožívat pohodu v přírodě.

 

Adaptační týden

26. - 30. srpna 2019

Během tohoto týdne pomůžeme novým dětem začlenit se do jejich nového kolektivu. Maminky a tatínci se mohou účastnit tohoto týdne s námi. Budeme hrát hry, zajdeme si na zmrzlinu a užijeme si poslední srpnové dny!

 

V ceně 2500 Kč / týden je celodenní stravné a výlety. Všech 6 týdnů je za 10.000 Kč + stravné 90 Kč / den.

 
 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Montessori Kampus
Husova 17
České Budějovice

+420 777 296 380

© 2009 Montessori Kampus