Mgr. Kristýna Turková 

ředitelka školy, vedoucí krajských montessori setkání

Montessori Kampus v roce 2009 založila Kristýna Turková, která vystudovala Montessori pedagogiku pro děti od narození do tří let v Denveru u Judi Orion, M.A. (2010-2011), pro děti od tří do šesti let v Mnichově u Marie Roth (2007-2008) a pro děti od šesti do dvanácti let u Kay Baker, PhD. v Praze (2014-2016). Vše pod záštitou mezinárodní Association Montessori Internationale (AMI), kterou založila sama Dr. Maria Montessori v roce 1929, aby zajistila nejvyšší kvalitu vzdělávání budoucích montessori učitelů. Absolvovala taktéž kurz řízení montessori škol u Petera Davidsona (USA), šest stupňů kineziologie One Brain u Martiny Beránkové, kurz Nenásilné komunikace u Mouminy Jeffs (Anglie) a další sebevzdělávací kurzy. V roce 2017 se účastnila mezinárodního montessori kongresu v Praze.

Je vizionářkou školy a jejím cílem je vytvořit pro děti všech věkových kategorií takové prostředí a příležitosti, které v nich podpoří zájem, odpovědnost a odhodlání řídit svůj život a tvořit pozitivní hodnoty nejen pro sebe, ale i pro své okolí. Její velkou motivací jsou kromě jiného také její dvě dcery. 

 

 

Petr Turek

člen vedení školy, asistent v MŠ, vedoucí krajských montessori setkání

Absolvoval Střední obchodní školu v Praze, rok-a-půl-letý diplomový kurz Montessori pedagogiky u Montessori Společnosti, o.s. se zaměřením na školní děti a kurzy montessori výchovy u MVDr. Evy Štarkové. Účastnil se semináře Montessori for Adolescents s Jenny Höglund (Švédsko), Laurie Ewert-Krockerovou (USA) a Davidem Kahnem (USA), mezinárodního montessori kongresu v Praze a prošel kurzem Nenásilné komunikace u Mouminy Jeffs (Anglie). Zajímá se o psychologii a je aktivní parašutista. V Montessori Kampusu pracuje šestým rokem jako asistent - průvodce dětí v MŠ. Má dvě dcery.

 

 

 

Bc. Pavla Janečková

učitelka v MŠ 

Absolventka pedagogické fakulty Jihočeské univerzity, obor učitelství pro mateřské školy. Kurzy montessori výchovy dětí absolvuje u paní MVDr. Evy Štarkové a v Montessori Kampusu pracuje pod vedením manželů Turkových třetím rokem. Při práci s dětmi se ráda věnuje tvůrčím pracem. Má tři dospívající děti.

 

 

 

 

 

Mgr. Klára Tlačbabová

učitelka v ZŠ

Absolventka oboru učitelství pro 1. stupeň pedagogické fakulty Jihočeské univerzity a rok-a-půl-letého diplomového kurzu  Montessori pedagogiky u Montessori Společnosti, o.s. se zaměřením na školní děti. Studentka mezinárodního montessori výcviku s Carlou Foster (USA) u Association Montessori Internationale. V Montessori Kampusu pracuje druhým rokem.
 
 
 
 
 
 
 

Bc. Petra Stodolovská

asistentka v MŠ, lektorka Montessori pracoven

Absolvovala Obchodní akademii v Českých Budějovicích, kurzy Montessori výchovy dětí u MVDr. Evy Štarkové a kurz pro chůvy. Jako chůva u dětí v rodinách pracuje od roku 2013. Ukončila studium na Ekonomické fakultě JČU a nyní absolvuje střední pedagogickou školu. V Montessori Kampusu pracuje čtvrtým rokem.

 
 
 
 
 
 
 

Bc. Klára Pumprová

asistentka, výtvarné dílny, zástup

Absolventka pedagogické fakulty Jihočeské univerzity, učitelství pro 2. stupeň. Čtvrtým rokem v Montessori Kampusu vede výtvarné kroužky a zastupuje nepřítomné kolegy. Montessori kurzy absolvuje u MVDr. Evy Štarkové.

 

 

 

 

 

Mgr. Simona Petrovičová

angličtinářka v MŠ

Učitelka angličtiny pro děti, dospělé i skupiny. V Montesori Kampusu vede angličtinu třetím rokem. Je maminka dvou dospívajících dětí.

 

 

 

 

 

Martina Beránková

kouč, lektorka semináře Dítě jako zrcadlo

V oblasti osobního koučinku pracuje od roku 1998. Zajímají ji zejména vztahy, protože v nich se skrývá největší potenciál k osobnímu růstu, a tím k rozšiřování vědomí. Širší vědomí přináší do života více smysluplnosti, klidu, radosti a zdraví. 

 

 

 

 

Jitka Bendlová

provozní a administrativa

Vystudovala ekonomii a cestovní ruch na SŠ v Českých Budějovicích. Absolventka kurzů Montessori výchovy u MVDr. Evy Štarkové, Kineziologie One Brain u Martiny Beránkové, Bachovy terapie a seminářů duchovního léčení u Nicholase Demetryho, MD (USA). Má dvě děti, obě navštěvovaly MŠ Montessori Kampus. Jako provozní a administrátorka pracuje v Montessori Kampusu čtvrtým rokem.

 
 
 
 

 

 

Petra Štětinová

provozní školní jídelny-výdejny

V Montessori Kampusu pracuje šestým rokem. Má dvě děti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bc. Petra Zíková

zástup

Zdravotnice a absolventka seminářů MVDr. Evy Štarkové. Maminka dvou dcer, obě navštěvovaly MŠ Montessori Kampus. V Montessori Kampusu zastupuje nepřítomné pedagogy šestým rokem.

 

 

 

 

 

Miroslav Kůzl

učitel flétny, hráč na cink
 
V Montessori Kampusu učí žáky ZŠ na flétnu druhým rokem.
 
 
 
 
 
 
 

Hledáme

vychovatelku/vychovatele do školní družiny na poloviční úvazek

 
Požadavky: 
 
 • SŠ nebo VŠ vzdělání pedagogického směru
 • vzdělání v montessori pedagogice
 • aktivní znalost angličtiny
 • zkušenosti s dětmi
 
Co nabízíme:
 
 • tvořivou práci
 • podnětné pracovní prostředí
 • dobré ohodnocení
 • podporu vedení a kolegů
 • možnost osobního a profesního růstu
 
 
 
 
 
 

Hledáme

vychovatelku/vychovatele do školní družiny na poloviční úvazek

 
Požadavky: 
 
 • SŠ nebo VŠ vzdělání pedagogického směru
 • vzdělání v montessori pedagogice
 • aktivní znalost angličtiny
 • zkušenosti s dětmi
 
Co nabízíme:
 
 • tvořivou práci
 • podnětné pracovní prostředí
 • dobré ohodnocení
 • podporu vedení a kolegů
 • možnost osobního a profesního růstu

 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Montessori Kampus
Kristýna a Petr Turkovi
Na Sádkách 40 (MŠ)
Husova 17 (ZŠ)
České Budějovice

+420 777 296 380

© 2009 Montessori Kampus