Minilabs pro rodiče a děti od 14 měsíců do 3 let

Na rodičovství nikdo z nás nestudoval, i když je to jedna z nejnáročnějších životních rolí. Díky důkladnému studiu a mnohaletým zkušenostem vám můžeme nabídnout pohled na výchovu svého dítěte, o kterém jste možná ještě nepřemýšleli. Nechceme vám říkat, co děláte dobře a co děláte špatně. Chceme vás podpořit v tom, abyste byli takovým rodičem, jakým si přejete být. 

Děti v minilabs pracují s Montessori pomůckami za asistence lektorky a vás rodičů. Tyto pomůcky dětem pomáhají rozvíjet jejich intelekt, motorické dovednosti a řeč. Jsou to předměty a aktivity, které jsou pro děti lákavé, protože obsahují správnou míru výzvy. Nejsou ani příliš obtížné, ale ani příliš lehké, aby se děti nenudily!

My dospělí aktivity dětem nabízíme, ukážeme jim, jak se s nimi dá pracovat a necháme je zkoušet, testovat a objevovat. Aktivity tedy nejsou řízené zvnějšku námi dospělými, ale vnitřní motivací dítěte. Na aktivitách můžeme sledovat, co se v dítěti odehrává a čemu všemu se učí. Lektorka vás bude upozorňovat na to, co všechno můžete pozorovat. Jsou to úžasné věci, které se odehrávají v mozku vašeho dítěte! 

Z kurzu si budete odnášet poznatky o vývoji svého dítěte, o způsobech komunikace, které jsou respektující vůči dítěti, ale zároveň vyhovující každému rodiči (benevolentnějšímu i tomu s úzkými hranicemi). Vyzkoušíte si, jak se vaše dítě chová v kolektivu dalších dětí a jak ho připravit do školky. Pomůžeme vám vidět to, co je skutečně důležité. Vy pomůžete svému dítěti, aby bylo vnímavé, šťastné a rozvíjelo svoji přirozenou inteligenci. 

Dílny slouží k tomu, abyste načerpali potřebný klid a obnovili svoji lásku ke svému dítěti. Můžete se inspirovat aktivitami, připravenými články a konzultovat zájmy dítěte a problematické každodenní situace. Pro osobní rozvoj nabízíme večerní semináře bez dětí. 


Čas

úterý od 10.30 do 11.45

středa od 10.30 do 11.45 

čtvrtek od 10.30 do 11.45 

Kurz se koná ve dvou semestrech, a to září až leden a únor až červen.

První semestr začíná informační schůzkou pro nové rodiče bez dětí v pondělí 5. září 2022 od 17.00 do 18.30. Seznámíte se s jednoduchými a chytrými pomůckami a principy, díky kterým může být výchova ještě snazší a příjemnější pro všechny strany. Po informační schůzce se můžete definitivně rozhodnout, zda do kurzu nastoupíte či ne. Informační schůzka je zdarma, navíc dostanete dárek.

Dílny v 1. semestru začínají ve středu 7. září 2022.

Do dílny se lze připojit kdykoli, záleží pouze na volné kapacitě kurzu. Informační schůzka potom proběhne individuálně nebo v menší skupině.


Kapacita

Kapacita dílny je max. 5 dětí a 5 rodičů.


Lektorky

Tereza Hudcová, chůva v dětské skupině, maminka

Karolina Toušková, chůva v dětské skupině, vychovatelka, maminka


Platební a storno podmínky

200 Kč / lekce převodem na číslo účtu 2001366281/2010 (do poznámky napište své jméno). 


Omlouvání nepřítomnosti

Je-li dítě omluveno alespoň jeden den dopředu, může si nahradit lekci dle volné kapacity v jiných dílnách v jiný den. Omluvit dítě a domluvit si náhradu můžete na telefonním čísle 732 786 057, na mailu tereza.hudcova@montessorikampus.com nebo osobně u lektorky. Kromě uzavření dílen z důvodu nařízení vlády poplatek kvůli fixním nákladům nevracíme ani nepřevádíme na následující měsíce.


Závěr

Uhrazením programu potvrzujete svůj souhlas s výše uvedenými platebními a storno podmínkami.