Mgr. Kristýna Turková 

ředitelka školy

Absolvovala Fakultu humanitních studií Karlovy univerzity a učitelství pro 1. stupeň a střední školy na Jihočeské univerzitě. Vystudovala montessori pedagogiku pro děti od narození do tří let v Denveru u Judi Orion, M.A. (2010-2011), pro děti od tří do šesti let v Mnichově u Marie Roth (2007-2008) a pro děti od šesti do dvanácti let u Kay Baker, PhD. v Praze (2014-2016). Vše pod záštitou mezinárodní Association Montessori Internationale (AMI), kterou založila sama Dr. Maria Montessori v roce 1929, aby zajistila nejvyšší kvalitu vzdělávání budoucích montessori učitelů. Absolvovala taktéž kurz řízení montessori škol u Petera Davidsona (USA), šest stupňů kineziologie One Brain u Martiny Beránkové, kurz Nenásilné komunikace u Mouminy Jeffs (Anglie) a další sebevzdělávací kurzy. V roce 2017 se účastnila mezinárodního montessori kongresu v Praze.

 

 

Petr Turek

učitel v MŠ

Absolvoval Střední obchodní školu v Praze, rok-a-půl-letý diplomový kurz Montessori pedagogiky u Montessori Společnosti, o.s. se zaměřením na školní děti a kurzy montessori výchovy u MVDr. Evy Štarkové. Účastnil se semináře Montessori for Adolescents s Jenny Höglund (Švédsko), Laurie Ewert-Krockerovou (USA) a Davidem Kahnem (USA), mezinárodního montessori kongresu v Praze a prošel kurzem Nenásilné komunikace u Mouminy Jeffs (Anglie). Studuje na pedagogické fakultě Jihočeské univerzity. Zajímá se o psychologii a je aktivní parašutista. 

 

 

 

Žaneta Jirsová

učitelka v MŠ
 

Absolvovala Střední pedagogickou školu Prachatice a dokončuje obor učitelství pro mateřské školy na Jihočeské univezitě. Účastní se mezinárodního výcviku Montessori pedagogiky pro děti ve věku 2,5-6 let pod vedením Eliny Rautasalo (UK) v Montessori Institute Prague (AMI). 

 

 

 

Mgr. Klára Tlačbabová

učitelka v ZŠ

Absolventka oboru učitelství pro 1. stupeň pedagogické fakulty Jihočeské univerzity a rok-a-půl-letého diplomového kurzu  Montessori pedagogiky u Montessori Společnosti, o.s. se zaměřením na školní děti. Studentka mezinárodního montessori výcviku s Carlou Foster (USA) u Association Montessori Internationale
 
 
 
 
 
 
 

Bc. Adriana Kavková

asistentka pedagoga v ZŠ

 

Absolventka oboru psychologie na katedře psychologie a pedagogiky na Jihočeské univerzitě. Ve škole pracuje pod vedením Mgr. Kláry Tlačbabové. 
 
 
 
 
 
 
 

Mgr. Jana Krausová

družinářka

Vystudovala učitelství výtvarné výchovy a má zkušenosti jako grafička a designérka, které ve škole úspěšně uplatňuje. Je instruktorka lyžování.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bc. Tereza Koller

garantka dětské skupiny a lektorka Montessori pracoven

Absolventka pedagogické fakulty Západočeské univerzity, obor učitelství pro mateřské školy. Montessori se učila v dvouletém AMI výcviku u Patricie Wallner (Holandsko) pro děti od narození do tří let a na pětitýdenním kurzu Montessori předškolní pedagogiky pod vedením Eliny Rautasalo (Anglie) pořádaným pražským Montessori výcvikovým centrem

 

 
 
 
 
 
 

Mgr. Veronika Cabajová

Vedoucí pečovatelka v dětské skupině

Vystudovaná zdravotní sestra a absolventa Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity se zkušenostmi v ambulanci i v nemocnici. V Kampusu pracuje s nejcitlivější skupinou dětí - s dětmi do tří let. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Martina Beránková

kouč, lektorka semináře Dítě jako zrcadlo

V oblasti osobního koučinku pracuje od roku 1998. Zajímají ji zejména vztahy, protože v nich se skrývá největší potenciál k osobnímu růstu, a tím k rozšiřování vědomí. Širší vědomí přináší do života více smysluplnosti, klidu, radosti a zdraví. Montessori Kampus provází radou a pomocí od jeho vzniku v roce 2009. 

 

 

 

 

Jitka Bendlová

administrativa stravování

Vystudovala ekonomii a cestovní ruch na SŠ v Českých Budějovicích. Absolventka kurzů Montessori výchovy u MVDr. Evy Štarkové, Kineziologie One Brain u Martiny Beránkové, Bachovy terapie a seminářů duchovního léčení u Nicholase Demetryho, MD (USA). 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Miroslav Kůzl

učitel flétny, hráč na cink
 
V Montessori Kampusu učí žáky ZŠ na flétnu. Hraje na cink a koncertuje po Evropě.
 
 
 
 

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Montessori Kampus
Husova 17
České Budějovice

+420 777 296 380

© 2009 Montessori Kampus